Panele fotowoltaiczne Płock

Drzwi

Drzwi

Post by relatedRelated post

Producent drzwi zewnętrznych produkuje drzwi w kilku rodzajach, a w nich można wymienić: drzwi drewniane, drzwi z pakietem szybowym, drzwi z PCV.
Drzwi drewniane są wykonane z drewna klejonego i litego. Rama drzwi wykonana jest z drewna klejonego, aby zwiększyć ich wytrzymałość. Środek drzwi wykonany jest z drewna litego lub jest wykonany ze sklejki drewnianej. Drzwi drewniane powinny być pomalowane minimum dwoma warstwami lakieru lub farby. Drzwi drewniane mogą być ocieplone lub nieocieplone. Drzwi drewniane w wyniku działania na nie czynników zewnętrznych takich jak słońce, deszcz, mróz mogą ulec wypaczeniu.
Drzwi z pakietem szybowym są to drzwi wykonane z ramy drewnianej a w środku tych drzwi znajduje się pakiet szybowy dwu lub trzyszybowy w zależności od wybranego wariantu.
Drzwi z PCV są wykonane z materiałów sztucznych w przekroju ich ramy można zauważyć kilka komór, które mają za zadanie spełniać izolację termiczną oraz profil, który pełni funkcję stabilizującą. Drzwi z takiego materiału można wykonać w praktycznie w każdym kolorze.

About