Panele fotowoltaiczne Płock

Projekty domów i rezydencji w stylu angielskim

Projekty domów i rezydencji w stylu angielskim

Post by relatedRelated post

Ponadczasowe projekty domów i rezydencji w stylu angielskim

Projekty domów i rezydencji w stylu angielskim nigdy nie wyszły z mody ani nie wyszły z łask nabywców domów. Domy te przeszły wiele zmian w swojej 500-letniej historii, ale nadal urzekają skośnymi dachami, stromymi szczytami i znakomitymi materiałami zewnętrznymi.

Projekty domów i rezydencji w stylu angielskim pojawiają się w wielu krajach europejskich oraz za oceanem. Nierzadko można znaleźć wiele elementów wystroju w domach mieszkalnych w niespodziewanych zakątkach świata. Detale, takie jak podwójne klatki schodowe i okna łukowe, zostały wprowadzone w europejskich planach pięter. Niektóre domy obejmują dramatyczne foyer i wspaniałe pokoje, podczas gdy inne mają balkony z kutego żelaza i płytek. Miedziane markizy, naroża i sztukaterie to także elementy wspólne w dzisiejszych domach w stylu angielskim.

Projekty domów i rezydencji w stylu angielskim często stawiają na naturalne materiały, takie jak cegła i kamień. Liczne szczyty frontowe tworzą skomplikowane linie dachu, które są zaakcentowane ciekawym elementem oraz jednym lub kilkoma kominami. Okna sięgające od podłogi do sufitu są również widoczne na niektórych planach, w tym łukowe wejścia i czterospadowe dachy po bokach i z tyłu.

About