Panele fotowoltaiczne Płock

Szczudlarz Warszawa

Szczudlarz Warszawa

Post by relatedRelated post

Opinie

Animacja Aniołków szczudlarzy była ogromną niespodzianką dla gości na naszym ślubie. Występ był pełen profesjonalizmu i uroku. Aniołki sprawiły ogromna frajdę dzieciom, a także ich rodzicom. Dziękujemy za ten wspaniały i cudowny pokaz, jesteśmy bardzo wdzięczni, że Nasz najpiękniejszy dzień w życiu został uświetniony występem Aniołków. Z czystym sumieniem i odpowiedzialnością polecimy usługę kolejnym chętnym osobom. Dziękujemy.

Aneta i Grzegorz

Wszystko było super! Bardzo serdecznie dziękujemy za przepiękny wystep na naszym ślubie. Anioły polecamy każdemu kto szuka czegoś innego na swoją uroczystość. ANIOŁY NA SZCZUDŁACH REWELACJA !!!

Anna i Piotr

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za tak profesjonalnie i co najważniejsze, że ze szczerym uśmiechem zapewnienie atrakcji po wyjściu z kościoła. Z pełną odpowiedzialnością polecamy panów na każdą okazję, nie tylko ślub. Bardzo było nam miło, iż wspierali nas Panowie przy przyjmowaniu życzeń, dziękując gościom i żegnając nas przy wyjeździe. Jeszcze raz polecamy.

Karolina i Patryk

Bardzo dziękuję za uświetnienie uroczystości ślubnej mojej córki.
Dzieciaki były zachwycone, a córka bardzo zdziwiona (bo to była niespodzianka), było super.
Wszystkim bardzo się podobaliście.

p. Małgorzata

Dziękuje, że byliście z nami w tym pięknym dniu 30 lipca. Młodzi byli mile zaskoczeni, a goście zachwyceni pomysłem, ale najlepiej bawiły się dzieci.

Anioły na szczudłach – atrakcja na wesele

Wyjątkowa uroczystość wymaga wyjątkowej niebiańskiej oprawy. Anioły na szczudłach to piękna atrakcja, niespodzianka dla Pary Młodej oraz pamiątka do końca życia. Kontynuując radość nowych małżonków oraz rodziny Aniołowe na szczudłach przywitają młodą parę przed domem weselnym. Szczudlarze mogą też uczestniczyć w pierwszym toaście, tańcząc razem z goścmi i wprowadzając ich w radosny, weselny nastrój.

Ubrani w kolorowe stroje clownów możemy też towarzyszyć przywitaniu młodych przed wodzireja, po powitaniu przez rodziców. Doskonale sprawdzamy się w tanecznej zabawie, przez co przyczyniamy się do radosnego początku przyjęcia weselnego.

About